Spotkanie Noworoczne Kręgu Seniorów

news_hufiecW dniu 28 stycznia 2016 r. w godzinach popołudniowych w Harcówce Hufca odbyło się spotkanie Kręgu Instruktorskiego Seniorów im. dh. dr. Zdzisława Krawczyńskiego. W spotkaniu udział wzięło 15 członków Kręgu. W spotkaniu uczestniczył również Komendant Hufca hm. Michał Rzepka. Podczas spotkanie nie zabrakła kolęd oraz pieśni harcerskich. Komendant Hufca został poproszony przez seniorów aby stworzyć Zespół, który pomoże odtworzyć brakujące lata historii naszego Hufca. Komendant podziękował seniorom za chęć pomocy i zaprosił ich na uroczysty apel oraz wieczornicę z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Serdecznie zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

P.S.

Komendant Hufca ma nadzieje, że następne spotkanie odbędzie się w większym gronie nie tylko seniorów, ale również innych instruktorów Hufca.