Kilka informacji pod odprawa drużynowych i funkcyjnych

news_hufiecSerdecznie dziękuje Wszystkim drużynowym i funkcyjnym za przybycie na dzisiejszą odprawę. Liczę, że na kolejnych odprawach frekwencja będzie taka sama, albo lepsza. Poniżej kilka najważniejszy informacji z odprawy.

• W Banku Pomysłów-Hufiec-Materiały do konsultacji znajduje się wzór umowy wolontariackiej i zasady doboru kadry do obozu. Wszelkie uwagi prosimy kierować na e-maila hufca do końca miesiąca.
  • Do 20 grudnia prosimy o wstępne deklaracje osób chętnych na Kurs Przewodnikowski, który odbędzie się na przełomie lutego/kwietnia 2016 r.. Warunek uczestnictwa to rocznikowo 16 lat i złożone Przyrzeczenie Harcerskie. Chętnych prosimy o kontakt z phm. Natalią Rzepką.

• Do końca grudnia każdy drużynowy i opiekun drużyny dostarcza do komendy hufca deklaracje (wzór w Banku Pomysłów). Natomiast deklaracje dla dzieci i pełnoletnich członków ZHP trzeba dostarczyć do końca stycznia 2016 r.
  • W okresie między Świętami a Sylwestrem powinny się odbyć się zbiórki poszczególnych Namiestnictw celem wyboru Namiestników.
  • Do 20 grudnia każdy drużynowy oraz instruktor hufca powinien uzupełnić brakujące składki członkowskie.
  • Wszystkie informacje dot. BŚP znajdziecie na podstronie dot. BŚP.

Kolejna odprawa – 7 stycznia 2016 r.