Dzień Myśli Braterskiej

news_hufiecKomenda Hufca Chrzanów serdecznie zaprasza wszystkich zuchów, harcerzy, wędrowników, instruktorów na Dzień Myśli Braterskiej który odbędzie się w dnia 19 – 21 luty 2016 r. Koszt uczestnictwa to 10 zł – harcerze , 20 zł – zuchy. Wszystkim zapewniamy obiad w sobotę oraz atrakcyjny program, natomiast zuchom dodatkowo zapewniamy pełne wyżywienie. Zgłoszenia na e-maila: biuro@chrzanow.zhp.pl do dnia 4 lutego 2016 r. z listą uczestników, wpłaty można dokonywać do dnia 12 lutego 2016 r. Osoba odpowiedzialną za organizację DMB jest phm. Aleksandra Nowak.
Co do miejsca to prawdopodobnie będzie to Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie. Z uwagi na ferie w naszym województwie prosimy informację o biwaku przekazać na najbliższych zbiórkach.

Liczymy na to że każda jednostka zgłosi swój udział w biwaku z okazji Dnia Myśli Braterskiej.  W sobotę popołudniu przewidziany jest apel oraz spotkanie instruktorów.