Ważna informacja!

news_pilneDruhno Drużynowa
Druhu Drużynowy

• Zobowiązuje każdego drużynowego do dostarczenia najpóźniej do dnia 11 lutego 2016 r. następujących dokumentów do Komendy Hufca:
  • zgód rodziców na przynależność dziecka do ZHP, w przypadku osoby powyżej 16 roku życia deklaracja członka ZHP (obowiązują najnowsze wzory, które są w Banku Pomysłów do pobrania)
  • uprawnień do pełnienia funkcji drużynowego ( kserokopii ukończonych kursów przewodnikowskiego lub metodycznego)
  • daty i numer rozkazu przyznania stopnia instruktorskiego
  • Opiekun jednostki: data i numer przyznania stopnia instruktorskiego oraz kserokopię kursu kierowników wycieczek, jeśli nie jest instruktorem.

W/w dokumenty można przekazać swoim Namiestnikom podczas zbiórek. ( Namiestnictwo Zuchowe spotyka się 17.01.2016 r., Namiestnictwo Harcerskie 11.02.2016 r. )

W/w dokumenty potrzebne są Komisji Rewizyjnej Hufca do wypełnienia sprawozdania „Bądź bezpieczny”.