NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

news_hufiecPowiat Chrzanowski oraz Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej im. rtm. Witolda Pileckiego zapraszają na Mszę św. w intencji OJCZYZNY i ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH. Msza św. odbędzie się 1 marca 2016 r. o godz. 17:00 w kościele p.w. św. Mikołaja w Chrzanowie.
Po Mszy świętej ok. godziny 18.00 apel pamięci pod tablicą niepodległościową przy Rynku, przemówienia okolicznościowe, złożenie kwiatów, zapalenie zniczy.
Zuchy, harcerze oraz instruktorzy naszego Hufca spotykają się o godz. 16:40 pod lokalem Komendy Hufca, skąd przemaszerujemy wraz z pocztem sztandarowym na Mszę Św.
Bardzo proszę każdego drużynowego o potwierdzenie ilości osób chętnych do udziału w Mszy Św. do niedzieli 28 lutego 2016 r. godz. 18:00 na e-maila: komendant@chrzanow.zhp.pl